DF11Z-18DS-2V(52)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF11Z-18DS-2V(52) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF11Z-18DS-2V(52)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 18POS 2MM SMD TIN
Podatkovni listi: DF11Z-18DS-2V(52).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF11Z-18DS-2V(52)
Številka dela DF11Z-18DS-2V(52) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RECEPT 18POS 2MM SMD TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5468 pcs Podatkovni list DF11Z-18DS-2V(52).pdf
Napetost - DC Spark (Over) Phosphor Bronze Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Smerno usmerjanje Female Socket Oklepanje 0.079" (2.00mm)
Zaključek ščita Square Serija DF11
RoHS Status Tube Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Pitch - Connector 250V Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 543-2008-2-52 delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število pozicij 18
Število stikov 78.7µin (2.00µm) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Številka izdelka proizvajalca DF11Z-18DS-2V(52)
Dolžina - objava (parjenje) 7.55mm, 8.2mm Izolacijski material Tin
Lastnosti Board Guide, Solder Retention Razširjen opis 18 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Opis CONN RECEPT 18POS 2MM SMD TIN Trenutna ocena 2A
Tok - Max / Contact Friction Lock Dolžina kontakta - parjenje 0.079" (2.00mm)
Stik s fino debelino - post Polyamide (PA), Nylon Končna debelina - parjenje Gold
Stopite v stik - konec 8µin (0.20µm) Stik s koncem - parjenje 0.234" (5.95mm)
Vrsta priključka Receptacle Dejanski premer Beige
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF11Z-20DP-2V(27)
DF11Z-20DP-2V(27)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 20POS
Na zalogi: 73952 pcs
Prenesi: DF11Z-20DP-2V(27).pdf
RFQ
DF11Z-16DS-2V(50)
DF11Z-16DS-2V(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 16POS 2MM SMD GOLD
Na zalogi: 54374 pcs
Prenesi: DF11Z-16DS-2V(50).pdf
RFQ
DF11Z-18DS-2V(22)
DF11Z-18DS-2V(22)
Opis: CONN RECEPT 18POS 2MM SMD TIN
Prenesi: DF11Z-18DS-2V(22).pdf
DF11Z-18DS-2V(20)
DF11Z-18DS-2V(20)
Prenesi: DF11Z-18DS-2V(20).pdf
DF11Z-20DS-2V(21)
DF11Z-20DS-2V(21)
Opis: CONN RECEPT 20POS 2MM SMD TIN
Prenesi: DF11Z-20DS-2V(21).pdf
DF11Z-18DS-2V(50)
DF11Z-18DS-2V(50)
Opis: CONN RECEPT 18POS 2MM SMD GOLD