DF11Z-30DS-2V(22)
HiroseHirose
DF11Z-30DS-2V(22) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF11Z-30DS-2V(22)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 30POS 2MM SMD GOLD
Podatkovni listi: DF11Z-30DS-2V(22).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF11Z-30DS-2V(22)
Številka dela DF11Z-30DS-2V(22) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 30POS 2MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73341 pcs Podatkovni list DF11Z-30DS-2V(22).pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija DF11
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 543-2014-5-22
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 30
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 7.55mm, 8.2mm
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.234" (5.95mm)
Barva izolacije Beige Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide, Solder Retention Tip pritrjevanja Friction Lock
natančen opis 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Stik s fino debelino - post 78.7µin (2.00µm) Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF11Z-32DP-2V(21)
DF11Z-32DP-2V(21)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 32POS
Na zalogi: 4713 pcs
Prenesi: DF11Z-32DP-2V(21).pdf
RFQ
DF11Z-32DS-2V(50)
DF11Z-32DS-2V(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 32POS 2MM SMD GOLD
Na zalogi: 28949 pcs
Prenesi: DF11Z-32DS-2V(50).pdf
RFQ
DF11Z-32DS-2V(20)
DF11Z-32DS-2V(20)
Opis: CONN RECEPT 32POS 2MM SMD TIN
Prenesi: DF11Z-32DS-2V(20).pdf
DF11Z-30DS-2V(51)
DF11Z-30DS-2V(51)
Opis: CONN RECEPT 30POS 2MM SMD GOLD
Prenesi: DF11Z-30DS-2V(51).pdf
DF11Z-30DP-2V(27)
DF11Z-30DP-2V(27)
Opis: CONN HDR 30POS
Prenesi: DF11Z-30DP-2V(27).pdf
DF11Z-28DP-2V(27)
DF11Z-28DP-2V(27)
Opis: CONN HDR 28POS
Prenesi: DF11Z-28DP-2V(27).pdf
DF11Z-30DS-2V(20)
DF11Z-30DS-2V(20)
Opis: CONN RECEPT 30POS 2MM SMD TIN
Prenesi: DF11Z-30DS-2V(20).pdf
DF11Z-32DP-2V(27)
DF11Z-32DP-2V(27)
Opis: CONN HDR 32POS
Prenesi: DF11Z-32DP-2V(27).pdf
DF11Z-28DS-2V(50)
DF11Z-28DS-2V(50)
Opis: CONN RECEPT 28POS 2MM SMD GOLD
Prenesi: DF11Z-28DS-2V(50).pdf
DF11Z-30DS-2V(50)
DF11Z-30DS-2V(50)
Prenesi: DF11Z-30DS-2V(50).pdf
DF11Z-26DS-2V(50)
DF11Z-26DS-2V(50)
Opis: CONN RECEPT 26POS 2MM SMD GOLD