DF12-36DS-0.5V(80)
HiroseHirose
DF12-36DS-0.5V(80) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF12-36DS-0.5V(80)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 36POS SMT 0.5MM
Podatkovni listi: DF12-36DS-0.5V(80).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DF12-36DS-0.5V(80)
Številka dela DF12-36DS-0.5V(80) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 36POS SMT 0.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5489 pcs Podatkovni list DF12-36DS-0.5V(80).pdf
Serija DF12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena *DF12-36DS-0.5V(80)
H2747
Število vrstic 2 Število pozicij 36
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 3.5mm, 4mm, 5mm Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina nad ploščo 0.106" (2.70mm) Lastnosti Board Guide, Solder Retention
natančen opis 36 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Center Strip Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF12-40DS-0.5V(80)
DF12-40DS-0.5V(80)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 40POS SMT 0.5MM
Na zalogi: 4828 pcs
Prenesi: DF12-40DS-0.5V(80).pdf
RFQ
DF12-30DS-0.5V(86)
DF12-30DS-0.5V(86)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 30POS 0.5MM GOLD SMD
Na zalogi: 108780 pcs
Prenesi: DF12-30DS-0.5V(86).pdf
RFQ
DF12-40DS-0.5V(48)
DF12-40DS-0.5V(48)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Prenesi: DF12-40DS-0.5V(48).pdf
DF12-30DS-0.5V(81)
DF12-30DS-0.5V(81)
Opis: CONN RECEPT 30POS 0.5MM SMD GOLD
Prenesi: DF12-30DS-0.5V(81).pdf
DF12-36DS-0.5V(86)
DF12-36DS-0.5V(86)
Opis: CONN RECEPT 36POS 0.5MM GOLD SMD
Prenesi: DF12-36DS-0.5V(86).pdf