DF12A-40DS-0.5V(80)
HiroseHirose
DF12A-40DS-0.5V(80) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF12A-40DS-0.5V(80)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 40POS SMT 0.5MM
Podatkovni listi: DF12A-40DS-0.5V(80).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF12A-40DS-0.5V(80)
Številka dela DF12A-40DS-0.5V(80) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 40POS SMT 0.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5279 pcs Podatkovni list DF12A-40DS-0.5V(80).pdf
Serija DF12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena *DF12A-40DS-0.5V(80)
H2743
Število vrstic 2 Število pozicij 40
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 3.5mm, 4mm, 5mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.106" (2.70mm) Lastnosti Board Guide
natančen opis 40 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Center Strip Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF12A-50DS-0.5V(80)
DF12A-50DS-0.5V(80)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 50POS SMT 0.5MM
Na zalogi: 5444 pcs
Prenesi: DF12A-50DS-0.5V(80).pdf
RFQ
DF12A-20DS-0.5V(81)
DF12A-20DS-0.5V(81)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 20POS 0.5MM GOLD SMD
Na zalogi: 65214 pcs
Prenesi: DF12A-20DS-0.5V(81).pdf
RFQ
DF12A-50DS-0.5V(81)
DF12A-50DS-0.5V(81)
Opis: CONN RECEPT 50POS 0.5MM GOLD SMD
Prenesi: DF12A-50DS-0.5V(81).pdf
DF12A-40DS-0.5V(81)
DF12A-40DS-0.5V(81)
Opis: CONN RECEPT 40POS 0.5MM GOLD SMD