DF12B-36DS-0.5V(86)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF12B-36DS-0.5V(86) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF12B-36DS-0.5V(86)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 36POS SMD 0.5MM
Podatkovni listi: 1.DF12B-36DS-0.5V(86).pdf2.DF12B-36DS-0.5V(86).pdf3.DF12B-36DS-0.5V(86).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF12B-36DS-0.5V(86)
Številka dela DF12B-36DS-0.5V(86) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RECEPT 36POS SMD 0.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF12 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Druga imena H11735TR Število vrstic 2
Število pozicij 36 Število vodnikov 0.020" (0.50mm)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca DF12B-36DS-0.5V(86)
Dolžina - objava (parjenje) 3.5mm, 4mm, 5mm Višina nad ploščo 0.106" (2.70mm)
Lastnosti Solder Retention Razširjen opis 36 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Opis CONN RECEPT 36POS SMD 0.5MM Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Center Strip Contacts Premer kabla 8µin (0.20µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF12B-30DS-0.5V(86)
DF12B-30DS-0.5V(86)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 30POS SMD 0.5MM
Na zalogi: 76443 pcs
Prenesi: DF12B-30DS-0.5V(86).pdf
RFQ
DF12C(3.0)-10DS-0.5V(81)
DF12C(3.0)-10DS-0.5V(81)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT 10POS 3MM SMD 0.5MM
Na zalogi: 159832 pcs
Prenesi: DF12C(3.0)-10DS-0.5V(81).pdf
RFQ
DF12B-40DS-0.5V(86)
DF12B-40DS-0.5V(86)
Opis: CONN RECEPT 40POS 0.5MM GOLD SMD
Prenesi: DF12B-40DS-0.5V(86).pdf
DF12B-60DS-0.5V(86)
DF12B-60DS-0.5V(86)
Opis: CONN RECEPT 60POS SMT .5MM
Prenesi: DF12B-60DS-0.5V(86).pdf
DF12B(5.0)-50DP-0.5V(86)
DF12B(5.0)-50DP-0.5V(86)
Opis: CONN HEADER 50POS 5MM SMD 0.5MM
Prenesi: DF12B(5.0)-50DP-0.5V(86).pdf
Opis: CONN HEADER 60POS 5MM SMD 0.5MM
Prenesi: DF12B(5.0)-60DP-0.5V(86).pdf
Opis: CONN RCPT 14POS 3MM SMD 0.5MM
Prenesi: DF12C(3.0)-14DS-0.5V(81).pdf
Opis: CONN RCPT 20POS 3MM SMD 0.5MM
Opis: CONN HEADER 40POS 5MM SMD 0.5MM