DF12D(5.0)20DP0.5V80
HiroseHirose
DF12D(5.0)20DP0.5V80 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF12D(5.0)20DP0.5V80
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 20POS 5MM SMT 0.5MM
Podatkovni listi: DF12D(5.0)20DP0.5V80.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF12D(5.0)20DP0.5V80
Številka dela DF12D(5.0)20DP0.5V80 Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 20POS 5MM SMT 0.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5399 pcs Podatkovni list DF12D(5.0)20DP0.5V80.pdf
Serija DF12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena *DF12D(5.0)20DP0.5V8
*DF12D(5.0)20DP0.5V80
H2772
Število vrstic 2 Število pozicij 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 5mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.169" (4.30mm) Lastnosti Board Guide
natančen opis 20 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF12D(5.0)-36DP-0.5V(81)
DF12D(5.0)-36DP-0.5V(81)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HEADER 36POS 5MM SMD 0.5MM
Na zalogi: 76560 pcs
Prenesi: DF12D(5.0)-36DP-0.5V(81).pdf
RFQ
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 50POS 5MM SMD 0.5MM
Na zalogi: 81119 pcs
Prenesi: DF12D(5.0)-50DP-0.5V(81).pdf
RFQ
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 30POS 5MM SMD 0.5MM
Opis: CONN HEADER 40POS 5MM SMD 0.5MM
DF12E(3.0)-20DP-0.5V(81)
DF12E(3.0)-20DP-0.5V(81)
Opis: CONN HEADER 20POS 3MM SMD 0.5MM
Prenesi: DF12E(3.0)-20DP-0.5V(81).pdf
Opis: CONN HEADER 14POS 3MM SMD 0.5MM
Prenesi: DF12E(3.0)-14DP-0.5V(81).pdf
DF12D(5.0)-60DP-0.5V(80)
DF12D(5.0)-60DP-0.5V(80)
Opis: CONN HEADER 60POS 5MM SMD 0.5MM
Prenesi: DF12D(5.0)-60DP-0.5V(80).pdf
Opis: CONN HEADER 50POS 5MM SMT 0.5MM
Prenesi: DF12D(5.0)50DP0.5V80.pdf
Opis: CONN HEADER 32POS 3MM SMD 0.5MM
Opis: CONN HEADER 30POS 3MM SMD 0.5MM
Opis: CONN HEADER 10POS 3MM SMD 0.5MM
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika