DF13-40DP-1.25V(81)
HiroseHirose
DF13-40DP-1.25V(81) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF13-40DP-1.25V(81)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 40 POS 1.25MM SMD AU
Podatkovni listi: DF13-40DP-1.25V(81).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF13-40DP-1.25V(81)
Številka dela DF13-40DP-1.25V(81) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 40 POS 1.25MM SMD AU Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4592 pcs Podatkovni list DF13-40DP-1.25V(81).pdf
Voltage Rating 150V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF13 Razmik med vrsticami - parjenje 0.049" (1.25mm)
Pitch - parjenje 0.049" (1.25mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 536-0525-5-81
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 40
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 5.8mm
Višina izolacije 0.189" (4.80mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide, Solder Retention
Tip pritrjevanja Detent Lock natančen opis Connector Header Surface Mount 40 position 0.049" (1.25mm)
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje -
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Podobni izdelki
DF13-40DP-1.25V(50)
DF13-40DP-1.25V(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 40POS 1.25MM SMD AU
Na zalogi: 4543 pcs
Prenesi: DF13-40DP-1.25V(50).pdf
RFQ
DF13-3P-1.25V(50)
DF13-3P-1.25V(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 3POS 1.25MM SMD GOLD
Na zalogi: 159863 pcs
Prenesi: DF13-3P-1.25V(50).pdf
RFQ
DF13-40DP-1.25V(91)
DF13-40DP-1.25V(91)
Opis: CONN HDR 40 POS 1.25MM SMD AU
Prenesi: DF13-40DP-1.25V(91).pdf
DF13-40DS-1.25DSA(50)
DF13-40DS-1.25DSA(50)
Opis: CONN RECEPT 40POS 1.25MM GOLD