DF13-6P-1.25DSA(76)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF13-6P-1.25DSA(76)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONNECTOR
Podatkovni listi: DF13-6P-1.25DSA(76).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF13-6P-1.25DSA(76)
Številka dela DF13-6P-1.25DSA(76) Proizvajalec Hirose
Opis CONNECTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4976 pcs Podatkovni list DF13-6P-1.25DSA(76).pdf
Voltage Rating 150V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF13 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.049" (1.25mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 536-0105-0-76
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 6
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.169" (4.30mm)
Barva izolacije Beige Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Detent Lock
natančen opis Connector Header Through Hole 6 position 0.049" (1.25mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.091" (2.30mm)
Dolžina kontakta - parjenje - Stik s fino debelino - post 8.00µin (0.203µm)
Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm) Stopite v stik - konec Gold
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Podobni izdelki
DF13-6P-1.25DSA(50)
DF13-6P-1.25DSA(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 6POS 1.25MM GOLD
Na zalogi: 113105 pcs
Prenesi: DF13-6P-1.25DSA(50).pdf
RFQ
DF13-6P-1.25DSA
DF13-6P-1.25DSA
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 6POS 1.25MM STR TIN
Na zalogi: 232786 pcs
Prenesi: DF13-6P-1.25DSA.pdf
RFQ
DF13-6P-1.25H(51)
DF13-6P-1.25H(51)
Opis: CONN HEADER 6POS 1.25MM RA GOLD
Prenesi: DF13-6P-1.25H(51).pdf
DF13-6P-1.25H(50)
DF13-6P-1.25H(50)
Opis: CONN HEADER 6POS 1.25MM R/A SMD
Prenesi: DF13-6P-1.25H(50).pdf
DF13-6P-1.25DS(50)
DF13-6P-1.25DS(50)
Prenesi: DF13-6P-1.25DS(50).pdf
DF13-6P-1.25DSA(75)
DF13-6P-1.25DSA(75)
Opis: CONNECTOR
Prenesi: DF13-6P-1.25DSA(75).pdf
DF13-6P-1.25H(75)
DF13-6P-1.25H(75)
Opis: CONNECTOR
Prenesi: DF13-6P-1.25H(75).pdf
DF13-6P-1.25DS(20)
DF13-6P-1.25DS(20)
Opis: CONN HEADER 6POS 1.25MM R/A TIN
Prenesi: DF13-6P-1.25DS(20).pdf
DF13-6P-1.25DSA(20)
DF13-6P-1.25DSA(20)
Opis: CONN HDR 6POS 1.25MM STR TIN
Prenesi: DF13-6P-1.25DSA(20).pdf
DF13-6P-1.25H(76)
DF13-6P-1.25H(76)
Prenesi: DF13-6P-1.25H(76).pdf
DF13-6P-1.25H(20)
DF13-6P-1.25H(20)
Prenesi: DF13-6P-1.25H(20).pdf
DF13-6P-1.25H(21)
DF13-6P-1.25H(21)
Prenesi: DF13-6P-1.25H(21).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika