DF13-8P-1.25V(75)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF13-8P-1.25V(75)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONNECTOR
Podatkovni listi: DF13-8P-1.25V(75).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF13-8P-1.25V(75)
Številka dela DF13-8P-1.25V(75) Proizvajalec Hirose
Opis CONNECTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5288 pcs Podatkovni list DF13-8P-1.25V(75).pdf
Voltage Rating 150V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 3 Wall
Serija DF13 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.049" (1.25mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 536-0207-0-75
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 8
Tip montaže Surface Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.189" (4.80mm)
Barva izolacije Beige Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide, Solder Retention Tip pritrjevanja Detent Lock
natančen opis Connector Header Surface Mount 8 position 0.049" (1.25mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje - Stik s fino debelino - post 39.4µin (1.00µm)
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF13-8P-1.25V(50)
DF13-8P-1.25V(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 8POS 1.25MM SMD GOLD
Na zalogi: 82114 pcs
Prenesi: DF13-8P-1.25V(50).pdf
RFQ
DF13-8S-1.25C
DF13-8S-1.25C
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN SOCKET HOUSING 8POS 1.25MM
Na zalogi: 483953 pcs
Prenesi: DF13-8S-1.25C.pdf
RFQ
DF13-8P-1.25V(20)
DF13-8P-1.25V(20)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HEADER 8POS 1.25MM SMD TIN