DF13A-10DP-1.25V(95)
HiroseHirose
DF13A-10DP-1.25V(95) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF13A-10DP-1.25V(95)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 10POS 1.25MM SMD TIN
Podatkovni listi: DF13A-10DP-1.25V(95).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF13A-10DP-1.25V(95)
Številka dela DF13A-10DP-1.25V(95) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 10POS 1.25MM SMD TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5018 pcs Podatkovni list DF13A-10DP-1.25V(95).pdf
Voltage Rating 150V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF13 Razmik med vrsticami - parjenje 0.049" (1.25mm)
Pitch - parjenje 0.049" (1.25mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 536-0600-9-95
DF13A-10DP-1.25V(95)-ND
H124572TR
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 10
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 5.8mm
Višina izolacije 0.189" (4.80mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Solder Retention
Tip pritrjevanja Detent Lock natančen opis Connector Header Surface Mount 10 position 0.049" (1.25mm)
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje 0.094" (2.40mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje Tin-Copper
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Podobni izdelki
DF13A-10P-1.25H(76)
DF13A-10P-1.25H(76)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONNECTOR
Na zalogi: 4938 pcs
Prenesi: DF13A-10P-1.25H(76).pdf
RFQ
DF13A-10DP-1.25V(55)
DF13A-10DP-1.25V(55)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 10POS 1.25MM SMD AU
Na zalogi: 127280 pcs
Prenesi: DF13A-10DP-1.25V(55).pdf
RFQ
DF13A-10DP-1.25V(91)
DF13A-10DP-1.25V(91)
Opis: CONN HEADER 10POS 1.25MM TIN
Prenesi: DF13A-10DP-1.25V(91).pdf
DF13A-10P-1.25H(21)
DF13A-10P-1.25H(21)
Opis: CONN HDR 10POS 1.25MM R/A SMD
Prenesi: DF13A-10P-1.25H(21).pdf
DF13A-10P-1.25H(51)
DF13A-10P-1.25H(51)
Prenesi: DF13A-10P-1.25H(51).pdf
DF13A-10DP-1.25V(20)
DF13A-10DP-1.25V(20)
Opis: CONN HEADER 10POS 1.25MM SMD TIN
Prenesi: DF13A-10DP-1.25V(20).pdf
DF13A-10P-1.25H(75)
DF13A-10P-1.25H(75)
Opis: CONNECTOR
Prenesi: DF13A-10P-1.25H(75).pdf
DF13A-10DP-1.25V(82)
DF13A-10DP-1.25V(82)
Opis: CONN HDR 10POS 1.25MM SMD TIN
Prenesi: DF13A-10DP-1.25V(82).pdf
DF13A-10P-1.25H(20)
DF13A-10P-1.25H(20)
Opis: CONN HEADER 10POS 1.25MM R/A TIN
Prenesi: DF13A-10P-1.25H(20).pdf
DF13A-10DP-1.25V(25)
DF13A-10DP-1.25V(25)
Prenesi: DF13A-10DP-1.25V(25).pdf
DF13A-10P-1.25H(50)
DF13A-10P-1.25H(50)
Opis: CONN HEADER 10POS 1.25MM R/A SMD
Prenesi: DF13A-10P-1.25H(50).pdf
DF13A-10DP-1.25V(50)
DF13A-10DP-1.25V(50)
Prenesi: DF13A-10DP-1.25V(50).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika