DF13B-10P-1.25V(50)
HiroseHirose
DF13B-10P-1.25V(50) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF13B-10P-1.25V(50)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 10POS 1.25MM SMD AU
Podatkovni listi: DF13B-10P-1.25V(50).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF13B-10P-1.25V(50)
Številka dela DF13B-10P-1.25V(50) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 10POS 1.25MM SMD AU Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5111 pcs Podatkovni list DF13B-10P-1.25V(50).pdf
Voltage Rating 150V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 3 Wall
Serija DF13 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.049" (1.25mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena *DF13B-10P-1.25V(50)
H3414
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 10
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 5.8mm
Višina izolacije 0.189" (4.80mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide, Solder Retention
Tip pritrjevanja Detent Lock natančen opis Connector Header Surface Mount 10 position 0.049" (1.25mm)
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje -
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm)
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Podobni izdelki
DF13A-9P-1.25H(21)
DF13A-9P-1.25H(21)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 9POS 1.25MM R/A TIN
Na zalogi: 134626 pcs
Prenesi: DF13A-9P-1.25H(21).pdf
RFQ
DF13B-10P-1.25V(75)
DF13B-10P-1.25V(75)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONNECTOR
Na zalogi: 4030 pcs
Prenesi: DF13B-10P-1.25V(75).pdf
RFQ
DF13A-9P-1.25H(50)
DF13A-9P-1.25H(50)
Opis: CONN HEADER 9POS 1.25MM R/A SMD
Prenesi: DF13A-9P-1.25H(50).pdf
DF13B-10P-1.25V(51)
DF13B-10P-1.25V(51)
Opis: CONN HEADER 10PS 1.25MM SMD GOLD
Prenesi: DF13B-10P-1.25V(51).pdf
DF13B-10P-1.25V(20)
DF13B-10P-1.25V(20)
Opis: CONN HEADER 10POS 1.25MM SMD TIN
Prenesi: DF13B-10P-1.25V(20).pdf
DF13B-11P-1.25V(20)
DF13B-11P-1.25V(20)
Opis: CONN HEADER 11POS 1.25MM SMD TIN
Prenesi: DF13B-11P-1.25V(20).pdf
DF13A-9P-1.25H(51)
DF13A-9P-1.25H(51)
Prenesi: DF13A-9P-1.25H(51).pdf
DF13B-11P-1.25V(50)
DF13B-11P-1.25V(50)
Opis: CONN HEADER 11POS 1.25MM SMD AU