DF14-30S-1.25C
HiroseHirose
DF14-30S-1.25C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF14-30S-1.25C
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET 30POS 1.25MM CRIMP
Podatkovni listi: 1.DF14-30S-1.25C.pdf2.DF14-30S-1.25C.pdf3.DF14-30S-1.25C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF14-30S-1.25C
Številka dela DF14-30S-1.25C Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET 30POS 1.25MM CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF14 Razmik vrstic -
Višina tona 0.049" (1.25mm) Pakiranje Bulk
Druga imena *DF14-30S-1.25C
DF1430S125C
H1575
Število vrstic 1
Število pozicij 30 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja -
natančen opis 30 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Beige 0.049" (1.25mm) Vrsta kontakta Female Socket
Končaj stika Crimp Vrsta priključka Receptacle
Barva Beige
Podobni izdelki
DF14-30P-1.25H(50)
DF14-30P-1.25H(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 30POS 1.25MM R/A SMD
Na zalogi: 5402 pcs
Prenesi: DF14-30P-1.25H(50).pdf
RFQ
DF14-30P-1.25H(54)
DF14-30P-1.25H(54)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONNECTOR
Na zalogi: 5520 pcs
Prenesi: DF14-30P-1.25H(54).pdf
RFQ
DF14-30P-1.25H(55)
DF14-30P-1.25H(55)
Prenesi: DF14-30P-1.25H(55).pdf
DF14-3P-1.25H(24)
DF14-3P-1.25H(24)
Opis: CONNECTOR
Prenesi: DF14-3P-1.25H(24).pdf
DF14-3P-1.25H(50)
DF14-3P-1.25H(50)
Opis: CONN HEADER 3POS 1.25MM R/A SMD
Prenesi: DF14-3P-1.25H(50).pdf
DF14-3P-1.25H(26)
DF14-3P-1.25H(26)
Opis: CONN HDR 3POS 1.25MM R/A SMD
Prenesi: DF14-3P-1.25H(26).pdf
DF14-3P-1.25H(25)
DF14-3P-1.25H(25)
Prenesi: DF14-3P-1.25H(25).pdf
DF14-30P-1.25H(26)
DF14-30P-1.25H(26)
Prenesi: DF14-30P-1.25H(26).pdf
DF14-30P-1.25H(56)
DF14-30P-1.25H(56)
Opis: CONN HDR 30POS 1.25MM R/A SMD
Prenesi: DF14-30P-1.25H(56).pdf
DF14-30P-1.25H(25)
DF14-30P-1.25H(25)
Prenesi: DF14-30P-1.25H(25).pdf
DF14-3P-1.25H(55)
DF14-3P-1.25H(55)
Prenesi: DF14-3P-1.25H(55).pdf
DF14-3P-1.25H(20)
DF14-3P-1.25H(20)
Prenesi: DF14-3P-1.25H(20).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika