DF16B-40DS-0.5V(86)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF16B-40DS-0.5V(86)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONNECTOR RECEPT SMD
Podatkovni listi: DF16B-40DS-0.5V(86).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF16B-40DS-0.5V(86)
Številka dela DF16B-40DS-0.5V(86) Proizvajalec Hirose
Opis CONNECTOR RECEPT SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5392 pcs Podatkovni list DF16B-40DS-0.5V(86).pdf
Serija DF16 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 2mm, 2.5mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.077" (1.95mm)
Lastnosti Solder Retention natančen opis 40 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF16B-20DS-0.5V(86)
DF16B-20DS-0.5V(86)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONNECTOR RECEPT SMD
Na zalogi: 5678 pcs
Prenesi: DF16B-20DS-0.5V(86).pdf
RFQ
DF17(1.0H)-60DP-0.5V(57)
DF17(1.0H)-60DP-0.5V(57)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 60POS .5MM SMD W/FIT
Na zalogi: 71969 pcs
Prenesi: DF17(1.0H)-60DP-0.5V(57).pdf
RFQ
DF17(1.0H)-70DP-0.5V(57)
DF17(1.0H)-70DP-0.5V(57)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HDR 70POS .5MM SMD W/FIT
Prenesi: DF17(1.0H)-70DP-0.5V(57).pdf
DF16B(2.5)-40DP-0.5V(86)
DF16B(2.5)-40DP-0.5V(86)
Opis: CONNECTOR PLUG SMD
Prenesi: DF16B(2.5)-40DP-0.5V(86).pdf
DF160R12W2H3_B11
DF160R12W2H3_B11
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: IGBT MODULE VCES 1200V 150A