DF18B-40DS-0.4V(81)
HiroseHirose
DF18B-40DS-0.4V(81) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF18B-40DS-0.4V(81)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 40POS DUAL 0.4MM SMD
Podatkovni listi: DF18B-40DS-0.4V(81).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF18B-40DS-0.4V(81)
Številka dela DF18B-40DS-0.4V(81) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 40POS DUAL 0.4MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5498 pcs Podatkovni list DF18B-40DS-0.4V(81).pdf
Serija DF18 Višina tona 0.016" (0.40mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 684-0023-9-81
DF18B-40DS-0.4V(81)-ND
H125206TR
Število vrstic 2 Število pozicij 40
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 1.5mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.057" (1.45mm) Lastnosti Solder Retention
natančen opis 40 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino -