DF19G-20S-1C
HiroseHirose
DF19G-20S-1C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF19G-20S-1C
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKT CRIMP 20POS 1MM W/GRD
Podatkovni listi: DF19G-20S-1C.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DF19G-20S-1C
Številka dela DF19G-20S-1C Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKT CRIMP 20POS 1MM W/GRD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4010 pcs Podatkovni list DF19G-20S-1C.pdf
Serija DF19 Razmik vrstic -
Višina tona 0.039" (1.00mm) Pakiranje Bulk
Druga imena *DF19G-20S-1C
H3107
Število vrstic 1
Število pozicij 20 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti -
Tip pritrjevanja - natančen opis 20 Position Rectangular Housing Connector Plug Beige 0.039" (1.00mm)
Vrsta kontakta Female Socket Končaj stika Crimp
Vrsta priključka Plug Barva Beige
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF19G-20S-1F
DF19G-20S-1F
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC PIN HSG 20POS 1.00MM
Na zalogi: 5518 pcs
Prenesi: DF19G-20S-1F.pdf
RFQ
DF19G-20S-1C(05)
DF19G-20S-1C(05)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN SOCKT CRIMP 20POS 1MM W/GRD
Na zalogi: 94838 pcs
Prenesi: DF19G-20S-1C(05).pdf
RFQ
DF19G-20P-1H(55)
DF19G-20P-1H(55)
Opis: CONN RECEPT 20POS 1MM R/A SMD