DF1B-13P-2.5DS(01)
HiroseHirose
DF1B-13P-2.5DS(01) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1B-13P-2.5DS(01)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 13POS 2.5MM R/A GOLD
Podatkovni listi: 1.DF1B-13P-2.5DS(01).pdf2.DF1B-13P-2.5DS(01).pdf3.DF1B-13P-2.5DS(01).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF1B-13P-2.5DS(01)
Številka dela DF1B-13P-2.5DS(01) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 13POS 2.5MM R/A GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF1B Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena *DF1B-13P-2.5DS(01)
H3643
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 13
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.224" (5.69mm)
Barva izolacije White Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 13 position 0.098" (2.50mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.142" (3.60mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.177" (4.50mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm) Stopite v stik - konec -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF1B-12P-2.5DSA
DF1B-12P-2.5DSA
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 12POS 2.5MM STR TIN
Na zalogi: 4916 pcs
Prenesi: DF1B-12P-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1B-12S-2.5R
DF1B-12S-2.5R
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT HOUSING 12POS 2.5MM
Na zalogi: 729086 pcs
Prenesi: DF1B-12S-2.5R.pdf
RFQ
DF1B-13P-2.5DSA(01)
DF1B-13P-2.5DSA(01)
Opis: CONN HEADER 13POS 2.5MM STR GOLD
Prenesi: DF1B-13P-2.5DSA(01).pdf
DF1B-14DP-2.5DS
DF1B-14DP-2.5DS
Opis: CONN HEADER 14POS 2.5MM R/A TIN
Prenesi: DF1B-14DP-2.5DS.pdf
DF1B-13P-2.5DSA
DF1B-13P-2.5DSA
Opis: CONN HEADER 13POS 2.5MM STR TIN
Prenesi: DF1B-13P-2.5DSA.pdf
DF1B-14DEP-2.5RC
DF1B-14DEP-2.5RC
Opis: CONN PLUG HOUSING 14POS 2.5MM
Prenesi: DF1B-14DEP-2.5RC.pdf
DF1B-13P-2.5DS
DF1B-13P-2.5DS
Opis: CONN HEADER 13POS 2.5MM R/A TIN