DF1B-16P-2.5DS(01)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF1B-16P-2.5DS(01) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1B-16P-2.5DS(01)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 16POS 2.5MM R/A GOLD
Podatkovni listi: 1.DF1B-16P-2.5DS(01).pdf2.DF1B-16P-2.5DS(01).pdf3.DF1B-16P-2.5DS(01).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF1B-16P-2.5DS(01)
Številka dela DF1B-16P-2.5DS(01) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HEADER 16POS 2.5MM R/A GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - DC Spark (Over) Brass Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.098" (2.50mm)
Zaključek ščita Square Serija DF1B
Razmik med vrsticami - parjenje Shrouded - 4 Wall RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector 250V
Skupna dolžina kontakta 0.142" (3.60mm) Druga imena *DF1B-16P-2.5DS(01)
H3646
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število pozicij 16 Število stikov -
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija All
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca DF1B-16P-2.5DS(01)
Dolžina - objava (parjenje) 5.7mm, 8.65mm Izolacijski material -
Višina izolacije - Lastnosti Keying Slot
Razširjen opis 16 Positions Header Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Gold Opis CONN HEADER 16POS 2.5MM R/A GOLD
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.177" (4.50mm) Dolžina kontakta - parjenje -
Stik s fino debelino - post Polyamide (PA), Nylon Končna debelina - parjenje Gold
Stopite v stik - konec 8µin (0.20µm) Stik s koncem - parjenje 0.224" (5.69mm)