DF1BZ-2P-2.5DS(24)
HiroseHirose
DF1BZ-2P-2.5DS(24) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1BZ-2P-2.5DS(24)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 2POS 2.5MM R/A TIN
Podatkovni listi: DF1BZ-2P-2.5DS(24).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF1BZ-2P-2.5DS(24)
Številka dela DF1BZ-2P-2.5DS(24) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 2POS 2.5MM R/A TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110270 pcs Podatkovni list DF1BZ-2P-2.5DS(24).pdf
Voltage Rating 150V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF1B Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 541-2034-0-24
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 2
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.224" (5.69mm)
Barva izolacije White Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 2 position 0.098" (2.50mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.142" (3.60mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.177" (4.50mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Podobni izdelki
DF1BZ-30DP-2.5DSA
DF1BZ-30DP-2.5DSA
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 30POS 2.5MM STR TIN
Na zalogi: 86061 pcs
Prenesi: DF1BZ-30DP-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1BZ-34DP-2.5DSA
DF1BZ-34DP-2.5DSA
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 34POS 2.5MM STR TIN
Na zalogi: 72573 pcs
Prenesi: DF1BZ-34DP-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1BZ-2P-2.5DSA
DF1BZ-2P-2.5DSA
Opis: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN