DF1E-10P-2.5DS(36)
HiroseHirose
DF1E-10P-2.5DS(36) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1E-10P-2.5DS(36)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 10POS 2.5MM R/A TIN
Podatkovni listi: 1.DF1E-10P-2.5DS(36).pdf2.DF1E-10P-2.5DS(36).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF1E-10P-2.5DS(36)
Številka dela DF1E-10P-2.5DS(36) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 10POS 2.5MM R/A TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60474 pcs Podatkovni list 1.DF1E-10P-2.5DS(36).pdf2.DF1E-10P-2.5DS(36).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF1E Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 5410993936
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij - Število pozicij 10
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.315" (8.00mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.098" (2.50mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.114" (2.90mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.177" (4.50mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm) Stopite v stik - konec -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Podobni izdelki
DF1E-11P-2.5DS(01)
DF1E-11P-2.5DS(01)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 11POS 2.5MM R/A TIN
Na zalogi: 4716 pcs
Prenesi:
RFQ
DF1E-10P-2.5DS(77)
DF1E-10P-2.5DS(77)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 10POS 2.5MM R/A TIN
Na zalogi: 4416 pcs
Prenesi:
RFQ
DF1E-10P-2.5DS(97)
DF1E-10P-2.5DS(97)
DF1E-10S-2.5C
DF1E-10S-2.5C
Opis: CONN RECEPT HOUSING 10POS 2.5MM
Prenesi: DF1E-10S-2.5C.pdf
DF1C-8P-2.5DS(05)
DF1C-8P-2.5DS(05)
Opis: CONN HDR 8POS 2.5MM
Prenesi: DF1C-8P-2.5DS(05).pdf
DF1E-10P-2.5DS(35)
DF1E-10P-2.5DS(35)
Opis: CONN HEADER 10POS 2.5MM R/A TIN
Prenesi: DF1E-10P-2.5DS(35).pdf
DF1E-11P-2.5DS
DF1E-11P-2.5DS
Opis: CONN HEADER 11POS 2.5MM R/A TIN
Prenesi: DF1E-11P-2.5DS.pdf
DF1E-10RS/P-2.5
DF1E-10RS/P-2.5
Opis: CONN RETAINER 10POS 2.5MM
Prenesi: DF1E-10RS/P-2.5.pdf
DF1E-10P-2.5DS(01)
DF1E-10P-2.5DS(01)
DF1E-10P-2.5DS(05)
DF1E-10P-2.5DS(05)
Prenesi: DF1E-10P-2.5DS(05).pdf
DF1E-10EP-2.5C
DF1E-10EP-2.5C
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN PLUG HOUSING 10POS 2.5MM
Prenesi: DF1E-10EP-2.5C.pdf
DF1E-10P-2.5DS
DF1E-10P-2.5DS
Prenesi: DF1E-10P-2.5DS.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika