DF1E-11P-2.5DS(35)
HiroseHirose
DF1E-11P-2.5DS(35) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1E-11P-2.5DS(35)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 11POS 2.5MM R/A TIN
Podatkovni listi: 1.DF1E-11P-2.5DS(35).pdf2.DF1E-11P-2.5DS(35).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF1E-11P-2.5DS(35)
Številka dela DF1E-11P-2.5DS(35) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 11POS 2.5MM R/A TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91891 pcs Podatkovni list 1.DF1E-11P-2.5DS(35).pdf2.DF1E-11P-2.5DS(35).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF1E Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 5410994135
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij - Število pozicij 11
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.315" (8.00mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 11 position 0.098" (2.50mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.114" (2.90mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.177" (4.50mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Podobni izdelki
DF1E-10RS/P-2.5
DF1E-10RS/P-2.5
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RETAINER 10POS 2.5MM
Na zalogi: 180814 pcs
Prenesi: DF1E-10RS/P-2.5.pdf
RFQ
DF1E-12P-2.5DS(35)
DF1E-12P-2.5DS(35)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 12POS 2.5MM R/A TIN
Na zalogi: 96159 pcs
Prenesi: DF1E-12P-2.5DS(35).pdf
RFQ
DF1E-11P-2.5DS(36)
DF1E-11P-2.5DS(36)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HDR 11POS 2.5MM R/A TIN