DF1EG-3P-2.5DSA(35)
HiroseHirose
DF1EG-3P-2.5DSA(35) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1EG-3P-2.5DSA(35)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 3POS 2.5MM STR TIN
Podatkovni listi: 1.DF1EG-3P-2.5DSA(35).pdf2.DF1EG-3P-2.5DSA(35).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF1EG-3P-2.5DSA(35)
Številka dela DF1EG-3P-2.5DSA(35) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 3POS 2.5MM STR TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 230973 pcs Podatkovni list 1.DF1EG-3P-2.5DSA(35).pdf2.DF1EG-3P-2.5DSA(35).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF1E Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 5410924635
DF1EG-3P-2.5DSA(35)-ND
H125172
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 3
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 14.3mm, 15.8mm, 19.8mm
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.642" (16.30mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis Connector Header Through Hole 3 position 0.098" (2.50mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.177" (4.50mm) Stik s fino debelino - post -