DF20A-10DS-1C
HiroseHirose
DF20A-10DS-1C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF20A-10DS-1C
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET CRIMP 10POS DUAL
Podatkovni listi: 1.DF20A-10DS-1C.pdf2.DF20A-10DS-1C.pdf3.DF20A-10DS-1C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF20A-10DS-1C
Številka dela DF20A-10DS-1C Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET CRIMP 10POS DUAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF20 Razmik vrstic 0.039" (1.00mm)
Višina tona 0.039" (1.00mm) Pakiranje Bulk
Druga imena *DF20A-10DS-1C
DF20A10DS1C
H3143
Število vrstic 2
Število pozicij 10 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja -
natančen opis 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Beige 0.039" (1.00mm) Vrsta kontakta Female Socket