DF22L-2S-7.92C(26)
HiroseHirose
DF22L-2S-7.92C(26) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF22L-2S-7.92C(26)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET 2POS 7.92MM RED
Podatkovni listi: DF22L-2S-7.92C(26).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF22L-2S-7.92C(26)
Številka dela DF22L-2S-7.92C(26) Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET 2POS 7.92MM RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 244652 pcs Podatkovni list DF22L-2S-7.92C(26).pdf
Serija EnerBee™ DF22 Razmik vrstic -
Višina tona 0.312" (7.92mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 680-1032-0-26 Število vrstic 1
Število pozicij 2 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Polarizing Key Tip pritrjevanja Latch Lock
natančen opis 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red 0.312" (7.92mm) Vrsta kontakta Female Socket
Končaj stika Crimp Vrsta priključka Receptacle
Barva Red
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF22L-3P-7.92DS(06)
DF22L-3P-7.92DS(06)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 3POS 7.92MM
Na zalogi: 75448 pcs
Prenesi: DF22L-3P-7.92DS(06).pdf
RFQ
DF22L-2S-7.92C(28)
DF22L-2S-7.92C(28)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN SOCKET 2POS 7.92MM RED
Na zalogi: 423985 pcs
Prenesi: DF22L-2S-7.92C(28).pdf
RFQ
DF22L-3P-7.92DS
DF22L-3P-7.92DS
Opis: CONN HEADER 3POS 7.92MM R/A TIN