DF22R-1P-7.92DSA(05)
HiroseHirose
DF22R-1P-7.92DSA(05) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF22R-1P-7.92DSA(05)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 1POS 7.92MM
Podatkovni listi: DF22R-1P-7.92DSA(05).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF22R-1P-7.92DSA(05)
Številka dela DF22R-1P-7.92DSA(05) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 1POS 7.92MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 173348 pcs Podatkovni list DF22R-1P-7.92DSA(05).pdf
Voltage Rating 1000V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija EnerBee™ DF22 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje - Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 680-1036-0-05
DF22R-1P-7.92DSA(05)-ND
H123157
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 25.7mm, 28.7mm
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Višina izolacije 0.713" (18.10mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Lock Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis Connector Header Through Hole 1 position Trenutna ocena 30A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.146" (3.70mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.354" (9.00mm) Stik s fino debelino - post -