DF24B-50DS-0.9C
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF24B-50DS-0.9C
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 50POS 0.9MM
Podatkovni listi: 1.DF24B-50DS-0.9C.pdf2.DF24B-50DS-0.9C.pdf3.DF24B-50DS-0.9C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF24B-50DS-0.9C
Številka dela DF24B-50DS-0.9C Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 50POS 0.9MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF24 Razmik vrstic -
Višina tona 0.035" (0.90mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 687-3302-8-00 Število vrstic 2
Število pozicij 50 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Tip pritrjevanja - natančen opis 50 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.035" (0.90mm)