DF3-10P-2H(20)
HiroseHirose
DF3-10P-2H(20) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF3-10P-2H(20)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 10POS 2MM RT ANG TIN
Podatkovni listi: DF3-10P-2H(20).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DF3-10P-2H(20)
Številka dela DF3-10P-2H(20) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 10POS 2MM RT ANG TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5601 pcs Podatkovni list DF3-10P-2H(20).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF3 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena *DF3-10P-2H(20)
DF3-10P-2H
H2135
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 10
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.220" (5.60mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 10 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin