DF3-12S-2R26(01)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF3-12S-2R26(01)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT HOUSING 12POS 2MM
Podatkovni listi: DF3-12S-2R26(01).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF3-12S-2R26(01)
Številka dela DF3-12S-2R26(01) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT HOUSING 12POS 2MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95547 pcs Podatkovni list DF3-12S-2R26(01).pdf
Vrsta žice Discrete Žični merilnik 26 AWG
Serija DF3 Razmik vrstic -
Višina tona 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 543-0088-0-01 Število vrstic 1
Število pozicij 12 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti Closed End Tip pritrjevanja -
natančen opis 12 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 26 AWG Vrsta kontakta Female Socket
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle Barva Black
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF3-13EP-2A
DF3-13EP-2A
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN ADAPTER PLUG/PLUG 13POS 2MM
Na zalogi: 54342 pcs
Prenesi: DF3-13EP-2A.pdf
RFQ
DF3-12S-2R26(05)
DF3-12S-2R26(05)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT HOUSING 12POS 2MM
Na zalogi: 106136 pcs
Prenesi: DF3-12S-2R26(05).pdf
RFQ
DF3-12S-2DSA(55)
DF3-12S-2DSA(55)
Opis: CONN RECEPT 12POS 2MM VERT GOLD