DF3-13S-2DSA(20)
HiroseHirose
DF3-13S-2DSA(20) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF3-13S-2DSA(20)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 13POS 2MM VERT TIN
Podatkovni listi: DF3-13S-2DSA(20).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DF3-13S-2DSA(20)
Številka dela DF3-13S-2DSA(20) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 13POS 2MM VERT TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5132 pcs Podatkovni list DF3-13S-2DSA(20).pdf
Voltage Rating 30VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija DF3
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Druga imena *DF3-13S-2DSA(20)
H3876
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 13
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 6.6mm, 7.5mm
Višina izolacije 0.232" (5.90mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Friction Lock natančen opis 13 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje - Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Receptacle
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF3-13S-2R26(01)
DF3-13S-2R26(01)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT HOUSING 13POS 2MM
Na zalogi: 75344 pcs
Prenesi: DF3-13S-2R26(01).pdf
RFQ
DF3-13S-2DSA(25)
DF3-13S-2DSA(25)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 13POS 2MM VERT TIN
Na zalogi: 65968 pcs
Prenesi: DF3-13S-2DSA(25).pdf
RFQ
DF3-13P-2V(50)
DF3-13P-2V(50)
Opis: CONN HEADER 13POS 2MM VERT GOLD
Prenesi: DF3-13P-2V(50).pdf
DF3-13S-2DSA(50)
DF3-13S-2DSA(50)
Opis: CONN RECEPT 13POS 2MM VERT GOLD