DF3-8S-2R28(05)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF3-8S-2R28(05)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT HOUSING 8POS 2MM
Podatkovni listi: DF3-8S-2R28(05).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF3-8S-2R28(05)
Številka dela DF3-8S-2R28(05) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT HOUSING 8POS 2MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 157421 pcs Podatkovni list DF3-8S-2R28(05).pdf
Vrsta žice Discrete Žični merilnik 28 AWG
Serija DF3 Razmik vrstic -
Višina tona 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 543-0098-4-05 Število vrstic 1
Število pozicij 8 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti Closed End Tip pritrjevanja -
natančen opis 8 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 28 AWG Vrsta kontakta Female Socket