DF30CJ-20DS-0.4V(82)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF30CJ-20DS-0.4V(82)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT 20POS 0.4MM SMD GOLD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF30CJ-20DS-0.4V(82)
Številka dela DF30CJ-20DS-0.4V(82) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 20POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF30 Višina tona 0.016" (0.40mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 684-1085-1-82
Število vrstic 2 Število pozicij 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 1.2mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.035" (0.88mm)
Lastnosti - natančen opis 20 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold