DF30FB-30DP-0.4V(82)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF30FB-30DP-0.4V(82) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF30FB-30DP-0.4V(82)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 30POS 0.4MM SMD GOLD
Podatkovni listi: DF30FB-30DP-0.4V(82).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF30FB-30DP-0.4V(82)
Številka dela DF30FB-30DP-0.4V(82) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HEADER 30POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89990 pcs Podatkovni list DF30FB-30DP-0.4V(82).pdf
Serija DF30 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Druga imena DF30FB-30DP-0.4V(82)-ND
H124694TR
Q6856380
Število vrstic 2
Število pozicij 30 Število vodnikov 0.016" (0.40mm)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca DF30FB-30DP-0.4V(82)
Dolžina - objava (parjenje) 0.9mm Višina nad ploščo 0.036" (0.90mm)
Lastnosti Solder Retention Razširjen opis 30 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Opis CONN HEADER 30POS 0.4MM SMD GOLD Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Header, Center Strip Contacts Premer kabla 2µin (0.05µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF30FB-30DS-0.4V(81)
DF30FB-30DS-0.4V(81)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN RCPT 30POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 111814 pcs
Prenesi: DF30FB-30DS-0.4V(81).pdf
RFQ
DF30FB-34DS-0.4V(81)
DF30FB-34DS-0.4V(81)
Opis: CONN RCPT 34POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 108683 pcs
Prenesi: DF30FB-34DS-0.4V(81).pdf
RFQ
DF30FB-30DP-0.4V(81)
DF30FB-30DP-0.4V(81)
Opis: CONN HEADER 30POS 0.4MM SMD GOLD