DF30FB-50DP-0.4V(82)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF30FB-50DP-0.4V(82)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 50POS 0.4MM SMD GOLD
Podatkovni listi: DF30FB-50DP-0.4V(82).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF30FB-50DP-0.4V(82)
Številka dela DF30FB-50DP-0.4V(82) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 50POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4087 pcs Podatkovni list DF30FB-50DP-0.4V(82).pdf
Serija DF30 Višina tona 0.016" (0.40mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 684-1135-8-82
Število vrstic 2 Število pozicij 50
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 0.9mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.035" (0.88mm) Lastnosti Solder Retention
natančen opis 50 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 2.00µin (0.051µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Header, Center Strip Contacts
Podobni izdelki
DF30FB-40DP-0.4V(82)
DF30FB-40DP-0.4V(82)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HEADER 40POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 69332 pcs
Prenesi: DF30FB-40DP-0.4V(82).pdf
RFQ
DF30FB-50DP-0.4V(81)
DF30FB-50DP-0.4V(81)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 50POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 4895 pcs
Prenesi: DF30FB-50DP-0.4V(81).pdf
RFQ
DF30FB-40DS-0.4V(82)
DF30FB-40DS-0.4V(82)
Opis: CONN RCPT 40POS 0.4MM SMD GOLD