DF30FC-22DS-0.4V(81)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF30FC-22DS-0.4V(81)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT 22POS 0.4MM SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.DF30FC-22DS-0.4V(81).pdf2.DF30FC-22DS-0.4V(81).pdf3.DF30FC-22DS-0.4V(81).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF30FC-22DS-0.4V(81)
Številka dela DF30FC-22DS-0.4V(81) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 22POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF30 Višina tona 0.016" (0.40mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 684-1110-7-81
Število vrstic 2 Število pozicij 22
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 0.9mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.035" (0.88mm)
Lastnosti - natančen opis 22 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 2.00µin (0.051µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Outer Shroud Contacts
Podobni izdelki
DF30FC-22DS-0.4V(82)
DF30FC-22DS-0.4V(82)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN RCPT 22POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 100742 pcs
Prenesi: DF30FC-22DS-0.4V(82).pdf
RFQ
DF30FC-24DP-0.4V(81)
DF30FC-24DP-0.4V(81)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 24POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 80478 pcs
Prenesi: DF30FC-24DP-0.4V(81).pdf
RFQ
DF30FC-20DS-0.4V(81)
DF30FC-20DS-0.4V(81)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 20POS 0.4MM SMD GOLD