DF30FC-30DS-0.4V(82)
HiroseHirose
DF30FC-30DS-0.4V(82) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF30FC-30DS-0.4V(82)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 30POS 0.4MM SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.DF30FC-30DS-0.4V(82).pdf2.DF30FC-30DS-0.4V(82).pdf3.DF30FC-30DS-0.4V(82).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF30FC-30DS-0.4V(82)
Številka dela DF30FC-30DS-0.4V(82) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 30POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF30 Višina tona 0.016" (0.40mm)
Pakiranje Original-Reel® Druga imena H3861DKR
Število vrstic 2 Število pozicij 30
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 0.9mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.035" (0.88mm)
Lastnosti - natančen opis 30 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold