DF30FC-70DS-0.4V(81)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF30FC-70DS-0.4V(81)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 70POS 0.4MM SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.DF30FC-70DS-0.4V(81).pdf2.DF30FC-70DS-0.4V(81).pdf3.DF30FC-70DS-0.4V(81).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF30FC-70DS-0.4V(81)
Številka dela DF30FC-70DS-0.4V(81) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RECEPT 70POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF30 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Druga imena 684-1115-0-81 Število vrstic 2
Število pozicij 70 Število vodnikov 0.016" (0.40mm)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca DF30FC-70DS-0.4V(81)
Dolžina - objava (parjenje) 0.9mm Višina nad ploščo 0.036" (0.90mm)
Lastnosti - Razširjen opis 70 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Opis CONN RECEPT 70POS 0.4MM SMD GOLD Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Outer Shroud Contacts Premer kabla 2µin (0.05µm)
Podobni izdelki
DF30FC-60DP-0.4V(81)
DF30FC-60DP-0.4V(81)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HEADER 60POS 0.4MM SMD GOLD