DF33C-6DS-3.3C
HiroseHirose
DF33C-6DS-3.3C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF33C-6DS-3.3C
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT CRIMP 3.3MM 6POS
Podatkovni listi: DF33C-6DS-3.3C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF33C-6DS-3.3C
Številka dela DF33C-6DS-3.3C Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT CRIMP 3.3MM 6POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 521139 pcs Podatkovni list DF33C-6DS-3.3C.pdf
Serija EnerBee™ DF33C Razmik vrstic 0.228" (5.80mm)
Višina tona 0.130" (3.30mm) Pakiranje Bulk
Druga imena H122472 Število vrstic 2
Število pozicij 6 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Lock
natančen opis 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.130" (3.30mm) Vrsta kontakta Female Socket