DF36-45P-0.4SD(55)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF36-45P-0.4SD(55)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PLUG 0.4MM 45POS
Podatkovni listi: 1.DF36-45P-0.4SD(55).pdf2.DF36-45P-0.4SD(55).pdf3.DF36-45P-0.4SD(55).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF36-45P-0.4SD(55)
Številka dela DF36-45P-0.4SD(55) Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG 0.4MM 45POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Vrsta žice Discrete Žični merilnik 42-46 AWG
Serija DF36 Razmik vrstic -
Višina tona 0.016" (0.40mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Število vrstic 1 Število pozicij 45
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis 45 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold 42-46 AWG Vrsta kontakta Outer Shroud Contact
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug Barva Natural
Končanje kabla Solder
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF36-50P-0.4SD(55)
DF36-50P-0.4SD(55)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PLUG 0.4MM 50POS
Na zalogi: 47607 pcs
Prenesi: DF36-50P-0.4SD(55).pdf
RFQ
DF36-45P-0.4SD
DF36-45P-0.4SD
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PLUG 0.4MM 45POS SHLD AU
Na zalogi: 4224 pcs
Prenesi: DF36-45P-0.4SD.pdf
RFQ
Opis: CONN PLUG 0.4MM 40POS
Prenesi: DF36-40P-0.4SD(55).pdf
DF36012FPV
DF36012FPV
Proizvajalci: Renesas Electronics America
Opis: IC MCU 16BIT 16KB FLASH 64LQFP
Prenesi: DF36012FPV.pdf
DF36-40P-0.4SD
DF36-40P-0.4SD
Opis: CONN PLUG 0.4MM 40POS SHLD AU
Prenesi: DF36-40P-0.4SD.pdf
DF36-45P-0.4SD(72)
DF36-45P-0.4SD(72)