DF37B-24DS-0.4V(75)
HiroseHirose
DF37B-24DS-0.4V(75) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF37B-24DS-0.4V(75)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT 24POS 0.4MM SMD GOLD
Podatkovni listi: DF37B-24DS-0.4V(75).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF37B-24DS-0.4V(75)
Številka dela DF37B-24DS-0.4V(75) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 24POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4082 pcs Podatkovni list DF37B-24DS-0.4V(75).pdf
Serija DF37 Višina tona 0.016" (0.40mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 24 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 0.98mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.038" (0.97mm)
Lastnosti Solder Retention natančen opis 24 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Podobni izdelki
DF37B-24DS-0.4V(53)
DF37B-24DS-0.4V(53)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT 24POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 4152 pcs
Prenesi: DF37B-24DS-0.4V(53).pdf
RFQ
DF37B-30DP-0.4V(75)
DF37B-30DP-0.4V(75)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HDR 30POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 97947 pcs
Prenesi: DF37B-30DP-0.4V(75).pdf
RFQ
DF37B-30DP-0.4V(53)
DF37B-30DP-0.4V(53)
Proizvajalci: Hirose
Prenesi: DF37B-30DP-0.4V(53).pdf
DF37B-30DP-0.4V(74)
DF37B-30DP-0.4V(74)
Prenesi: DF37B-30DP-0.4V(74).pdf
DF37B-24DP-0.4V(75)
DF37B-24DP-0.4V(75)
Opis: CONN HDR 24POS 0.4MM SMD GOLD
Prenesi: DF37B-24DP-0.4V(75).pdf
DF37B-24DP-0.4V(53)
DF37B-24DP-0.4V(53)
Prenesi: DF37B-24DP-0.4V(53).pdf
DF37B-24DS-0.4V(74)
DF37B-24DS-0.4V(74)
Prenesi: DF37B-24DS-0.4V(74).pdf
DF37B-24DP-0.4V(74)
DF37B-24DP-0.4V(74)
Prenesi: DF37B-24DP-0.4V(74).pdf
DF37B-24DS-0.4V(51)
DF37B-24DS-0.4V(51)
Prenesi: DF37B-24DS-0.4V(51).pdf
DF37B-30DP-0.4V(51)
DF37B-30DP-0.4V(51)
Prenesi: DF37B-30DP-0.4V(51).pdf
DF37B-30DS-0.4V(53)
DF37B-30DS-0.4V(53)
Opis: CONN RCPT 30POS 0.4MM SMD GOLD
Prenesi: DF37B-30DS-0.4V(53).pdf
DF37B-30DS-0.4V(51)
DF37B-30DS-0.4V(51)
Prenesi: DF37B-30DS-0.4V(51).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika