DF37B-30DS-0.4V(74)
HiroseHirose
DF37B-30DS-0.4V(74) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF37B-30DS-0.4V(74)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT 30POS 0.4MM SMD GOLD
Podatkovni listi: DF37B-30DS-0.4V(74).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF37B-30DS-0.4V(74)
Številka dela DF37B-30DS-0.4V(74) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 30POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5049 pcs Podatkovni list DF37B-30DS-0.4V(74).pdf
Serija DF37 Višina tona 0.016" (0.40mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 30 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 0.98mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.038" (0.97mm)
Lastnosti Solder Retention natančen opis 30 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Podobni izdelki
DF37B-30DS-0.4V(75)
DF37B-30DS-0.4V(75)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT 30POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 4111 pcs
Prenesi: DF37B-30DS-0.4V(75).pdf
RFQ
DF37B-30DS-0.4V(53)
DF37B-30DS-0.4V(53)
Proizvajalci: Hirose
Na zalogi: 5787 pcs
Prenesi: DF37B-30DS-0.4V(53).pdf
RFQ
DF37B-30DP-0.4V(75)
DF37B-30DP-0.4V(75)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HDR 30POS 0.4MM SMD GOLD