DF37CJ-44DP-0.4V(53)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF37CJ-44DP-0.4V(53)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 44POS 0.4MM SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.DF37CJ-44DP-0.4V(53).pdf2.DF37CJ-44DP-0.4V(53).pdf3.DF37CJ-44DP-0.4V(53).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF37CJ-44DP-0.4V(53)
Številka dela DF37CJ-44DP-0.4V(53) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HDR 44POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF37 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Druga imena 684-3091-5-53 Število vrstic 2
Število pozicij 44 Število vodnikov 0.016" (0.40mm)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca DF37CJ-44DP-0.4V(53)
Dolžina - objava (parjenje) 1.23mm Višina nad ploščo 0.030" (0.75mm)
Lastnosti - Razširjen opis 44 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Opis CONN HDR 44POS 0.4MM SMD GOLD Stopite v stik s finišno debelino Gold