DF37NB-20DS-0.4V(74)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF37NB-20DS-0.4V(74)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT 20POS 0.4MM SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.DF37NB-20DS-0.4V(74).pdf2.DF37NB-20DS-0.4V(74).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF37NB-20DS-0.4V(74)
Številka dela DF37NB-20DS-0.4V(74) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RCPT 20POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103552 pcs Podatkovni list 1.DF37NB-20DS-0.4V(74).pdf2.DF37NB-20DS-0.4V(74).pdf
Serija DF37 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Druga imena 684-3303-1-74 Število vrstic 2
Število pozicij 20 Število vodnikov 0.016" (0.40mm)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca DF37NB-20DS-0.4V(74)
Dolžina - objava (parjenje) 0.98mm Višina nad ploščo 0.038" (0.97mm)
Lastnosti Solder Retention Razširjen opis 20 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Opis CONN RCPT 20POS 0.4MM SMD GOLD Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Center Strip Contacts Premer kabla 3.9µin (0.10µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF37NB-16DS-0.4V(51)
DF37NB-16DS-0.4V(51)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT 16POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 176077 pcs
Prenesi: DF37NB-16DS-0.4V(51).pdf
RFQ
DF37NB-24DS-0.4V(74)
DF37NB-24DS-0.4V(74)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN RCPT 24POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 109603 pcs
Prenesi: DF37NB-24DS-0.4V(74).pdf
RFQ
DF37NB-24DS-0.4V(51)
DF37NB-24DS-0.4V(51)
Proizvajalci: Hirose
Prenesi: DF37NB-24DS-0.4V(51).pdf
DF37NB-20DS-0.4V(53)
DF37NB-20DS-0.4V(53)
Opis: CONN RCPT 20POS 0.4MM SMD GOLD
Prenesi: DF37NB-20DS-0.4V(53).pdf
DF37NB-16DS-0.4V(75)
DF37NB-16DS-0.4V(75)
Prenesi: DF37NB-16DS-0.4V(75).pdf
DF37NB-16DS-0.4V(53)
DF37NB-16DS-0.4V(53)