DF3DZ-13P-2V(20)
HiroseHirose
DF3DZ-13P-2V(20) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF3DZ-13P-2V(20)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN
Podatkovni listi: DF3DZ-13P-2V(20).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF3DZ-13P-2V(20)
Številka dela DF3DZ-13P-2V(20) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5932 pcs Podatkovni list DF3DZ-13P-2V(20).pdf
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena *DF3DZ-13P-2V(20)
HR2083
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 13
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.232" (5.90mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Solder Retention
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount 13 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin