DF3E-10P-2V(20)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF3E-10P-2V(20) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF3E-10P-2V(20)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 10POS 2MM VERT TIN
Podatkovni listi: DF3E-10P-2V(20).pdf
Status RoHs Se ne uporablja / skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF3E-10P-2V(20)
Številka dela DF3E-10P-2V(20) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HEADER 10POS 2MM VERT TIN Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / skladno z RoHS
Količina na voljo 196851 pcs Podatkovni list DF3E-10P-2V(20).pdf
Prekinitev Solder Smerno usmerjanje Male Pin
Oklepanje 0.079" (2.00mm) Serija DF3
Razmik med vrsticami - parjenje Shrouded RoHS Status Tube
Druga imena 543-0365-0-20
H125346-5
Število vrstic 1
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Material - izolacija All Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca DF3E-10P-2V(20) Lastnosti Board Guide, Solder Retention
Razširjen opis 10 Positions Header Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin Opis CONN HEADER 10POS 2MM VERT TIN
Tok - Max / Contact - Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje - Končna debelina - parjenje Tin
Stopite v stik - konec - Vrsta priključka Header
Dejanski premer Beige
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF3E-10P-2H(54)
DF3E-10P-2H(54)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONNECTOR
Na zalogi: 4070 pcs
Prenesi: DF3E-10P-2H(54).pdf
RFQ
DF3E-10P-2V(54)
DF3E-10P-2V(54)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONNECTOR
Na zalogi: 4534 pcs
Prenesi: DF3E-10P-2V(54).pdf
RFQ
DF3E-10P-2H(21)
DF3E-10P-2H(21)
Opis: CONN HDR 10POS 2MM RT ANG TIN
Prenesi: DF3E-10P-2H(21).pdf
DF3E-10P-2V(51)
DF3E-10P-2V(51)
Opis: CONN HDR 10POS 2MM VERT GOLD