DF3Z-15P-2V(20)
HiroseHirose
DF3Z-15P-2V(20) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF3Z-15P-2V(20)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 15POS 2MM VERT TIN
Podatkovni listi: DF3Z-15P-2V(20).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF3Z-15P-2V(20)
Številka dela DF3Z-15P-2V(20) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 15POS 2MM VERT TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5725 pcs Podatkovni list DF3Z-15P-2V(20).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF3 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena *DF3Z-15P-2V(20)
HR2026
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 15
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 7.7mm, 8.4mm
Višina izolacije 0.232" (5.90mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide, Solder Retention
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount 15 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje -
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF3Z-2P-2H(20)
DF3Z-2P-2H(20)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 2POS 2MM RT ANG TIN
Na zalogi: 192279 pcs
Prenesi: DF3Z-2P-2H(20).pdf
RFQ
DF3Z-15P-2H(50)
DF3Z-15P-2H(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 15POS 2MM R/A GOLD
Na zalogi: 5885 pcs
Prenesi: DF3Z-15P-2H(50).pdf
RFQ
DF3Z-15P-2H(51)
DF3Z-15P-2H(51)
Opis: CONN HDR 15POS 2MM R/A GOLD
Prenesi: DF3Z-15P-2H(51).pdf
DF3Z-14P-2V(20)
DF3Z-14P-2V(20)
Opis: CONN HEADER 14POS 2MM VERT TIN
Prenesi: DF3Z-14P-2V(20).pdf
DF3Z-15P-2H(20)
DF3Z-15P-2H(20)
Opis: CONN HEADER 15POS 2MM RT ANG TIN
Prenesi: DF3Z-15P-2H(20).pdf
DF3Z-15P-2V(50)
DF3Z-15P-2V(50)
Opis: CONN HEADER 15POS 2MM VERT GOLD
Prenesi: DF3Z-15P-2V(50).pdf
DF3Z-2P-2H(21)
DF3Z-2P-2H(21)
Prenesi: DF3Z-2P-2H(21).pdf
DF3Z-2P-2H(50)
DF3Z-2P-2H(50)
Opis: CONN HEADER 2POS 2MM R/A GOLD
Prenesi: DF3Z-2P-2H(50).pdf
DF3Z-2P-2H(74)
DF3Z-2P-2H(74)