DF40C-10DP-0.4V(58)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF40C-10DP-0.4V(58)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 10POS 0.4MM SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.DF40C-10DP-0.4V(58).pdf2.DF40C-10DP-0.4V(58).pdf3.DF40C-10DP-0.4V(58).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF40C-10DP-0.4V(58)
Številka dela DF40C-10DP-0.4V(58) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 10POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF40 Višina tona 0.016" (0.40mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 684-4035-0-58
Število vrstic 2 Število pozicij 10
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 3.5mm, 4mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.045" (1.14mm) Lastnosti Solder Retention
natančen opis 10 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF40C-100DS-0.4V(58)
DF40C-100DS-0.4V(58)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN RCPT 100POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 67176 pcs
Prenesi: DF40C-100DS-0.4V(58).pdf
RFQ
DF40C-10DP-0.4V(51)
DF40C-10DP-0.4V(51)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 10POS 0.4MM SMD GOLD