DF40C-50DP-0.4V(58)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF40C-50DP-0.4V(58)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 50POS 0.4MM SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.DF40C-50DP-0.4V(58).pdf2.DF40C-50DP-0.4V(58).pdf3.DF40C-50DP-0.4V(58).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF40C-50DP-0.4V(58)
Številka dela DF40C-50DP-0.4V(58) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HDR 50POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF40 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Druga imena 684-4014-0-58 Število vrstic 2
Število pozicij 50 Število vodnikov 0.016" (0.40mm)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca DF40C-50DP-0.4V(58)
Dolžina - objava (parjenje) 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 3.5mm, 4mm Višina nad ploščo 0.045" (1.14mm)
Lastnosti Solder Retention Razširjen opis 50 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Opis CONN HDR 50POS 0.4MM SMD GOLD Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Outer Shroud Contacts Premer kabla -
Podobni izdelki
DF40C-50DP-0.4V(51)
DF40C-50DP-0.4V(51)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 50POS 0.4MM SMD GOLD