DF40GL-44DS-0.4V(51)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF40GL-44DS-0.4V(51)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT 0.4MM 44POS SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.DF40GL-44DS-0.4V(51).pdf2.DF40GL-44DS-0.4V(51).pdf3.DF40GL-44DS-0.4V(51).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF40GL-44DS-0.4V(51)
Številka dela DF40GL-44DS-0.4V(51) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RCPT 0.4MM 44POS SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF40GL RoHS Status Tape & Reel (TR)
Število vrstic 2 Število pozicij 44
Število vodnikov 0.016" (0.40mm) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca DF40GL-44DS-0.4V(51) Dolžina - objava (parjenje) 1.5mm
Višina nad ploščo - Lastnosti Shielded, Solder Retention
Razširjen opis 44 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Opis CONN RCPT 0.4MM 44POS SMD GOLD
Stopite v stik s finišno debelino Gold Vrsta priključka Receptacle, Center Strip Contacts
Premer kabla 1.97µin (0.05µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF40GB-48DP-0.4V(58)
DF40GB-48DP-0.4V(58)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 48POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 87390 pcs
Prenesi: DF40GB-48DP-0.4V(58).pdf
RFQ
DF40HB(4.0)-50DS-0.4V(51)
DF40HB(4.0)-50DS-0.4V(51)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN RCPT 50POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 88294 pcs
Prenesi: DF40HB(4.0)-50DS-0.4V(51).pdf
RFQ
DF40GB-70DP-0.4V(58)
DF40GB-70DP-0.4V(58)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 70POS 0.4MM SMD GOLD
Prenesi: DF40GB-70DP-0.4V(58).pdf
DF40HB(4.0)-50DS-0.4V(70)
DF40HB(4.0)-50DS-0.4V(70)
Prenesi: DF40HB(4.0)-50DS-0.4V(70).pdf
DF40GL-44DP-0.4V(51)
DF40GL-44DP-0.4V(51)
Opis: CONN HDR 0.4MM 44POS SMD GOLD
Prenesi: DF40GL-44DP-0.4V(51).pdf
Opis: CONN RCPT 10POS 0.4MM SMD GOLD
Prenesi: DF40HB(2.5)-10DS-0.4V(51).pdf
DF40GB-48DP-0.4V(51)
DF40GB-48DP-0.4V(51)
Opis: CONN HDR 0.4MM SMD 48POS SHLD
Prenesi: DF40GB-48DP-0.4V(51).pdf
DF40GL-44DS-0.4V(58)
DF40GL-44DS-0.4V(58)
Opis: CONN RCPT 0.4MM 44POS SMD GOLD
Prenesi: DF40GL-44DS-0.4V(58).pdf
DF40HC(2.5)-20DS-0.4V(51)
DF40HC(2.5)-20DS-0.4V(51)
Opis: CONN RCPT 20POS 0.4MM SMD GOLD
Prenesi: DF40HC(2.5)-20DS-0.4V(51).pdf
Opis: CONN RCPT 40POS 0.4MM SMD GOLD
Prenesi: DF40HB(4.0)-40DS-0.4V(70).pdf
DF40GB-70DP-0.4V(51)
DF40GB-70DP-0.4V(51)
Opis: CONN HDR 0.4MM SMD 70POS SHLD