DF62C-2S-2.2C(11)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF62C-2S-2.2C(11)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM
Podatkovni listi: 1.DF62C-2S-2.2C(11).pdf2.DF62C-2S-2.2C(11).pdf3.DF62C-2S-2.2C(11).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF62C-2S-2.2C(11)
Številka dela DF62C-2S-2.2C(11) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF62 Razmik vrstic -
Višina tona 0.087" (2.20mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 544-0565-4-11 Število vrstic 1
Število pozicij 2 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Lock
natančen opis 2 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.087" (2.20mm) Vrsta kontakta Female Socket