DF62C-7S-2.2C
HiroseHirose
DF62C-7S-2.2C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF62C-7S-2.2C
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT HOUSING 7POS WHT
Podatkovni listi: 1.DF62C-7S-2.2C.pdf2.DF62C-7S-2.2C.pdf3.DF62C-7S-2.2C.pdf4.DF62C-7S-2.2C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF62C-7S-2.2C
Številka dela DF62C-7S-2.2C Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT HOUSING 7POS WHT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF62 Razmik vrstic 0.079" (2.00mm)
Višina tona 0.087" (2.20mm) Pakiranje Bulk
Druga imena H122130 Število vrstic 3
Število pozicij 7 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Lock
natančen opis 7 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm) Vrsta kontakta Female Socket
Končaj stika Crimp Vrsta priključka Socket
Barva White
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF62J12G215PQF
DF62J12G215PQF
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH ROCKER DPST 16A 125V
Na zalogi: 16568 pcs
Prenesi: DF62J12G215PQF.pdf
RFQ
DF62C-7S-2.2C(11)
DF62C-7S-2.2C(11)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT HOUSING 7POS BLK
Na zalogi: 275606 pcs
Prenesi: DF62C-7S-2.2C(11).pdf
RFQ
DF62J11S1AHQF
DF62J11S1AHQF
Proizvajalci: C&K
Prenesi: DF62J11S1AHQF.pdf
DF62C-6S-2.2C(18)
DF62C-6S-2.2C(18)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT HOUSING 6POS 2.2MM