DF64-2P-4.5H(21)
HiroseHirose
DF64-2P-4.5H(21) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF64-2P-4.5H(21)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SSL PLUG 2POS 4.5MM SOLDER
Podatkovni listi: 1.DF64-2P-4.5H(21).pdf2.DF64-2P-4.5H(21).pdf3.DF64-2P-4.5H(21).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF64-2P-4.5H(21)
Številka dela DF64-2P-4.5H(21) Proizvajalec Hirose
Opis CONN SSL PLUG 2POS 4.5MM SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik - Voltage Rating 350V
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Serija DF64 Višina tona 0.177" (4.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena H122188TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število pozicij 2
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 10 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Barva ohišja Beige
Lastnosti Solder Retention Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis SSL Connector 2 Position Plug, Non-Gendered Board to Board or Cable 0.177" (4.50mm) Solder Trenutna ocena 3A, 4A, 5A